Meteor partnership

Mentoring dla firm i startupów

Masz lub planujesz mieć firmę/startup?

Pomagamy poprzez darmowe zajęcia z zakresu wyboru rozwiązań technologicznych, marketingu i sprzedaży.

Agent Janek

Jak możemy Ci pomóc?

Możemy omówić każdy technologiczny problem jaki masz ze swoim produktem lub usługą.

Nie wiesz w którym kierunku podążać?

Pomożemy znaleźć Ci optymalną drogę. Porozmawiamy o grupie docelowej, planowaniu strategii, wizualizacji, tworzeniu MVP i wprowadzaniu produktów minimalnie gotowych na rynek.

Spotkania twarzą w twarz

Jako doświadczony zespół Software House’u Czarny kod wyrażamy chęć, by pomagać młodym przedsiębiorcom w rozwoju ich pomysłów. Wpadnij do nas na półtora godzinne, indywidualne spotkanie przy kawie i porozmawiajmy o tym jak możemy Ci pomóc.

Znajdziemy rozwiązanie

Od początku naszego istnienia wykonaliśmy z powodzeniem ponad 350 projektów dla małych, mikro i średnich firm, startupów, korporacji oraz instytucji rządowych. Dostaliśmy prawie 20 nagród i nominacji. Stworzyliśmy nagradzaną na całym świecie aplikację. Znajdziemy rozwiązanie także dla Ciebie.

Ile to kosztuje?

Absolutnie nic! Niech to będzie nasz mały wkład w przedsiębiorczość. Możliwe, że kiedy Twój biznes się rozwinie i osiągniesz już wymarzony sukces, wrócisz do nas i zlecisz nam ciekawe zadanie.

Spotkaj się z nami

Przez wiele lat byliśmy mentorami w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości. Dodatkowo, praktycznie od samego początku, wspieramy program Młodzi w Łodzi, w którym to także pomagamy młodym startupowcom. Software House Czarny Kod mieści się w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Zawsze możesz wpaść do nas na kawę lub odbyć spotkanie online, by porozmawiać o swoim biznesie.

Umów się na spotkanie
Agent Janek

Software House Czarny Kod

Kwatera główna:
(+48) 512 483 112 Adam Trojańczyk, CEO
Adam Trojańczyk
W sprawie trwających projektów:
(+48) 690 561 365 Maciej Sielecki
Maciej Sielecki
Skrzynka kontaktowa Agenta Janka:

Copyright® Czarny Kod 2019