Meteor partnership

Programowanie w Meteor Js

Nowoczesne aplikacje internetowe oraz mobilne

Meteor to platforma/framework JavaScript, która służy do tworzenia i rozwoju nowoczesnych narzędzi i aplikacji czasu rzeczywistego. Jesteśmy oficjalnym partnerem Meteor Js

Agent Janek

MeteorJS

Ogromna skalowalność oraz szybkość developmentu, jakiej wcześniej nie uświadczyłeś.

Meteor to platforma JavaScript, która służy do tworzenia i rozwoju nowoczesnych aplikacji internetowych oraz mobilnych. Meteor zawiera zestaw kluczowych technologii do budowy w pełni reaktywnych rozwiązań. Posiada narzędzia do kompilacji oraz zapewnia pełną integrację z pakietami NodeJs. To ogromna skalowalność oraz szybkość developmentu jakiej wcześniej nie uświadczyłeś.

Meteor współpracuje z najlepszymi firmami z całego świata, by produkcja i wdrożenia aplikacji były na jak najwyższym poziomie. Jesteśmy właśnie jedną z tych firm, jesteśmy oficjalnym partnerem MeteorJs.

Meteor dostarcza więcej przy mniejszej ilości kodu

10 linii kodu w Meteor to 1000 linii kodu w innych językach. Wszystko dzięki zaawansowanemu połączeniu bazy danych wprost z ekranem użytkownika końcowego. Meteor korzysta z data on the wire, co oznacza, że to serwer wysyła dane, nie HTMLa, a klient je renderuje/prezentuje,

Tworzenie aplikacji dla dowolnych urządzeń

Meteor pozwala tworzyć aplikacje w jednym języku, JavaScript, we wszystkich środowiskach: po stronie serwera, przeglądarki oraz urządzeń mobilnych. Ten sam kod dla rozwiązań webowych, iOS, Androida i desktop. Użytkownicy zawsze mają dostęp do najnowszych wersji bez konieczności ściągania aktualizacji.

Zintegrowane technologie

Stworzony z myślą o budowaniu funkcjonalności zamiast tworzeniu zróżnicowanych, osobnych komponentów. Meteor integruje się z: Angular, ReactJS, MongoDB, GraphQL, NPM, Cordova.

Piotr Bucki

Piotr Bucki

Trener komunikacji, szkoleniowiec, praktyk, autor, wykładowca

Są sprawy oczywiste we współpracy z agencjami, software house'ami czy programistami, na które zwracam uwagę tylko wtedy gdy coś pójdzie nie tak. W przypadku pracy z Czarnym Kodem nie musiałem się martwić o terminy, technologię, rozwiązania czy jakość. Są jednak rzeczy mniej oczywiste, jak dobry klimat współpracy, duże zrozumienie potrzeb klienta, a nawet myślenie na przód za niego. I to wszystko dostałem w pakiecie. Po prostu czułem, że mój projekt jest naprawdę dla nich ważny. I to było dobre poczucie.

Opowiedz nam o swoim projekcie

Skontaktuj się z nami
w sprawie Twojego projektu

Zadzwoń na +48 512 483 112
skorzystaj z formularza lub napisz na: agent@czarnykod.pl

Agent Janek

Software House Czarny Kod

Kwatera główna:
(+48) 512 483 112 Adam Trojańczyk, CEO
Adam Trojańczyk
W sprawie trwających projektów:
(+48) 690 561 365 Maciej Sielecki
Maciej Sielecki
Skrzynka kontaktowa Agenta Janka:

Copyright® Czarny Kod 2019