Meteor partnership

Od lat zajmujemy się
wytwarzaniem aplikacji
i wiemy jak robić to dobrze.

Jesteśmy profesjonalistami i możesz nas wysłać na
najbardziej skomplikowaną misję.

Agent Janek

Kim jesteśmy?

Jesteśmy specjalistami. Naszym priorytetem jest, aby wszystko, co robimy, było na jak najwyższym poziomie.
Od 2009 roku, początku powstania firmy, zajmujemy się programowaniem, projektowaniem, kodowaniem stron internetowych, serwisów, portali i aplikacji.

Prekursorzy

Jako pierwsi w Polsce zostaliśmy oficjalnym partnerem MeteorJS oraz jako pierwsi w Łodzi wprowadziliśmy płatność Bitcoinami. Tworzymy startupy, jesteśmy prekursorami i kochamy metodyki Lean Startup i Customer Development. Znamy wiele technologii i wiemy, która z nich będzie najbardziej dla Ciebie odpowiednia.

Jak się z nami spotkać?

Software House Czarny Kod mieści się w Łódzkim Technoparku, gdzie po godzinach pracy organizuje warsztaty, oraz oferuje opiekę mentorską dla młodych firm. Zawsze możesz wpaść do nas na kawę lub odbyć spotkanie online.
Zadzwoń do nas: 512 483 112

Mówili o nas

Nagrody i wyróżnienia

Startup Poland
Webit
European Startup Days
Pioneers Festival
Startupy w Pałacu
Nagroda gospodarcza Prezydenta Rzeczpospolitej
Mocni w Biznesie
Startup Europe Awards

Skontaktuj się z nami
w sprawie Twojego projektu

Skorzystaj z formularza lub napisz na: agent@czarnykod.pl

Realizacja

Do realizacji powierzonych nam misji podchodzimy z ogromnym entuzjazmem. Każda realizacja poprzedzona jest długą rozmową tak byśmy wspólnie wypracowali w pełni satysfakcjonujący plan działania i tak by dostarczony przez nas produkt był jak najwyżej jakości.

Stawiamy na edukację

Oprócz tego, że sami nieprzerwanie się kształcimy i staramy się, aby nasz wkład w edukację innych, był jak największy. Pomagamy młodym przedsiębiorcom poprzez darmowe zajęcia z zakresu wyboru rozwiązań technologicznych, marketingu, sprzedaży i UX. Pomagamy także fundacjom i stowarzyszeniom.

Przejrzystość

Przez cały czas trwania projektu masz wgląd w proces jego realizacji. Dajemy, na życzenie, dostępy do repozytorium z aplikacją, do systemu zarządzania projektem, oraz opiekę menadżera. Widzisz, co robimy, nad jakim zagadnieniem aktualnie pracujemy. Masz także dostęp do dokumentacji. Regularnie przygotowujemy raporty na temat czasochłonności projektu i jego aktualnych kosztów.

Lubimy rozmawiać

Uwielbiamy rozmawiać o pracy, także gdy spotykamy się towarzysko. Dlatego, tym bardziej, sprawia nam przyjemność, gdy możemy porozmawiać o projekcie z naszymi klientami. Możesz wpaść do nas na kawę, napisać maila, zadzwonić. Jesteśmy także na Slacku i na Skypie. W przypadku, gdybyśmy nie byli dostępni, wiadomości możesz nam zostawiać 24 godziny na dobę.
Zadzwoń, porozmawiajmy tel: 512 483 112
Adam Trojańczyk, CEO

Napisz do nas

Zajrzyj do środka

Agent Janek

Software House Czarny Kod

Kwatera główna:
(+48) 512 483 112 Adam Trojańczyk, CEO
Adam Trojańczyk
W sprawie trwających projektów:
(+48) 690 561 365 Maciej Sielecki
Maciej Sielecki
W sprawie nowych projektów:
(+48) 795-661-935 Kamil Mazerant
Kamil Mazerant
Skrzynka kontaktowa Agenta Janka:

Copyright® Czarny Kod 2018