Meteor partnership

Software house dla firm i startupów

Naszą mocną stroną jest technologia.

Ale także coś co nie każdy lubi: szczerość i transparentność.
Dlatego jesteśmy profesjonalistami i od lat troszczymy się o biznesy naszych klientów.

Agent Janek

Kim jesteśmy?

Jesteśmy specjalistami, którzy potrafią, za pomocą technologii, urzeczywistnić prawie każde marzenie i pomysł. Od 2009 roku, początku powstania firmy, zajmujemy się programowaniem, projektowaniem, kodowaniem stron internetowych, serwisów, portali i aplikacji, które wpływają na poprawę funkcjonowania biznesów naszych klientów.

Pionierzy

Jako pierwsi w Polsce zostaliśmy oficjalnym partnerem MeteorJS. Tworzymy startupy, jesteśmy prekursorami i kochamy metodyki Lean Startup i Customer Development. Znamy wiele technologii i wiemy, która z nich będzie najbardziej dla Ciebie odpowiednia.

Spotkaj się z nami

Software House Czarny Kod mieści się w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Zawsze możesz wpaść do nas na kawę lub odbyć spotkanie online, by porozmawiać o swoim biznesie.
Zadzwoń do nas: 512 483 112

Mówili o nas

Nagrody i wyróżnienia

Startup Poland
Webit
European Startup Days
Pioneers Festival
Startupy w Pałacu
Nagroda gospodarcza Prezydenta Rzeczpospolitej
Mocni w Biznesie
Startup Europe Awards

Skontaktuj się z nami
w sprawie Twojego projektu

Zadzwoń na +48 512 483 112
skorzystaj z formularza lub napisz na: agent@czarnykod.pl

Realizacja

Do realizacji powierzonych nam zadań podchodzimy z ogromnym entuzjazmem. Każda realizacja poprzedzona jest długą rozmową tak byśmy wspólnie wypracowali w pełni satysfakcjonujący plan działania i tak by dostarczone przez nas rozwiązania były tym czego Ty i Twój biznes potrzebujecie.

Stawiamy na edukację

Oprócz tego, że sami nieprzerwanie się kształcimy i staramy się, aby nasz wkład w edukację innych, był jak największy. Pomagamy młodym przedsiębiorcom poprzez darmowe zajęcia z zakresu wyboru rozwiązań technologicznych, marketingu, sprzedaży i UX. Pomagamy także fundacjom i stowarzyszeniom.

Przejrzystość

Przez cały czas trwania projektu masz wgląd w proces jego realizacji. Dajemy, na życzenie, dostępy do repozytorium z aplikacją, do systemu zarządzania projektem, oraz opiekę menadżera. Widzisz, co robimy, nad jakim zagadnieniem aktualnie pracujemy. Masz także dostęp do dokumentacji. Regularnie przygotowujemy raporty na temat czasochłonności projektu i jego aktualnych kosztów.

Jesteśmy gadułami

Uwielbiamy rozmawiać o pracy, także gdy spotykamy się towarzysko. Dlatego, tym bardziej, sprawia nam przyjemność, gdy możemy porozmawiać o projekcie z naszymi klientami. Możesz wpaść do nas na kawę, napisać maila, zadzwonić. Jesteśmy także na Slacku i na Skypie. W przypadku, gdybyśmy nie byli dostępni, wiadomości możesz nam zostawiać 24 godziny na dobę.
Zadzwoń, porozmawiajmy tel: 512 483 112
Adam Trojańczyk, CEO

Napisz do nas

Tak pracujemy

Agent Janek

Software House Czarny Kod

Kwatera główna:
(+48) 512 483 112 Adam Trojańczyk, CEO
Adam Trojańczyk
W sprawie trwających projektów:
(+48) 690 561 365 Maciej Sielecki
Maciej Sielecki
Skrzynka kontaktowa Agenta Janka:

Copyright® Czarny Kod 2019