Meteor partnership

Outsourcing, web-development, wdrożenia

Dzięki outsourcingowi będziesz mógł przenieść niektóre obowiązki na nasz wykwalifikowany zespół.

Outsourcing polega na wykorzystywaniu źródeł zewnętrznych. W praktyce jest przejęciem części obowiązków przez specjalistyczną firmę.

Agent Janek

Możliwości outsourcingu

Outsourcing ma ogromne znaczenie w przypadku rozwijających się przedsiębiorstw. Dzięki tego rodzaju usługom możliwe jest skupienie uwagi na głównych celach firmy, zadaniach, które chce się realizować, a następnie na powierzeniu niektórych działań firmy specjalistom. Outsourcing to sposób na osiągnięcie najlepszych efektów przy redukcji kosztów. Nie ma bowiem potrzeby zatrudniania czy doszkalania specjalistycznej kadry. Nie trzeba też inwestować w bazę techniczną, która jest niezbędna do prowadzenia danego działu. Outsourcing pozwoli także na odciążenie firmy od pewnych obowiązków i powierzenie niektórych zadań ekspertowi. Dzięki temu będziesz mieć więcej czasu na podejmowanie innych kroków, mających zapewnić Ci sprawne prosperowanie Twojej działalności. W przypadku dobrze funkcjonującego przedsiębiorstwa, pojawia się coraz więcej obowiązków. Właśnie wtedy przyda się Ci oferowany przez nas outsourcing. Pozwolimy znaleźć najlepsze rozwiązana, które będą przemyślane i przygotowane specjalnie z myślą o Twojej firmie.

Najlepszy wybór przy outsourcingu

Wybór firmy, której zlecisz taki projekt jest równie istotne, co wybór technologii do danego projektu. Jesteśmy firmą godną zaufania. Posiadamy duże doświadczenie, a na swoim koncie mamy ponad 350 zrealizowanych projektów. W ramach naszej działalności współpracowaliśmy z największymi agencjami. Posiadamy doświadczonych deweloperów, a naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Dzięki nam będziesz mógł znacznie szybciej osiągnąć możliwie najlepsze efekty. Zastosowane przez nas rozwiązania pozwolą pozytywnie wpłynąć na rozwój Twojego biznesu, odciążą właścicieli przedsiębiorstwa i umożliwią Ci skupienie się na podstawowej działalności firmy.

Nie tylko dla zaawansowanych firm

Outsourcing sprawdzi się jednak doskonale także w przypadku młodych firm, które zaczynają się rozwijać. To również rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy dopiero decydują się wejść na nowy rynek czy też decydują się na otwarcie oddziału w zupełnie nowej lokalizacji. Czasochłonne i skomplikowane procesy logistyczne będziesz mógł powierzyć nam, a tym samym zyskać pewność, że cały proces przebiegnie bardzo szybko i efektywnie.

Wyceń swój projekt

Deadline

Oddanie projektu masz już za miesiąc? Wiesz, że twój zespół nie zdąży dokończyć projektu na czas? Przydadzą się dodatkowe ręce do pracy? To idealny moment, żeby zlecić część prac do Software House'u zamiast zamartwiać się tym, że możesz nie wyrobić się z dokończeniem projektu, lub nie masz czasu na to, żeby zatrudniać i szkolić dodatkowych pracowników. W takich momentach warto zlecić część projektu do firmy, która ma dostateczne moce przerobowe, zna się na technologii, w której chcielibyście skończyć projekt i potrafi pracować pod presją czasu.

Dlaczego my?

Dzięki naszemu outsourcingowi będziesz mógł przenieść niektóre obowiązki na naszych wykwalifikowanych developerów, którzy sprawnie zrealizują wszystkie powierzone im zadania. Z nami nie będziesz musiał tracić środków na zatrudnianie kadry ani marnować czasu na zarządzanie procesami, które możesz powierzyć innym osobom z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie. Oferowany przez nas outsourcing da Ci pewność, że efektywnie wykorzystasz swój czas, koncentrując się na podstawach swojej działalności, operacje logistyczne pozostawiając tymczasem fachowcom. Pozwolimy Ci skutecznie obniżyć koszty związane z organizacją i funkcjonowaniem firmy. Z nami wdrożysz innowacyjne rozwiązania informatyczne.

Zaufaj doświadczonym

Outsourcing pozwoli Ci przestać martwić się o koszty, papierkową robotę czy nawet o wyposażenie. Nasi specjaliści zajmą się wszystkimi tymi kwestiami, odciążając Cię z tego, czego nie musisz robić samodzielnie. Nasze doświadczenie i profesjonalne podejście do każdego powierzonego nam zadania sprawi, że będziesz mógł być pewny najlepszych rezultatów, a jednocześnie da Ci sposobność na skupienie się na rozwoju Twojej firmy. Oferowany przez nas outsourcing to dla Ciebie możliwość skorzystania z doświadczenia fachowców z różnych branż i cieszenia się jak najlepszymi rezultatami, w jak najkrótszym czasie, a ponadto przy możliwie najniższych kosztach.

Adam Trojańczyk

CEO w Czarny Kod Software House (software house, który buduje niesamowite aplikacje).
Pracował dla największych agencji interaktywnych.
Jest także współzałożycielem i CTO w Tap To Speak (wielokrotnie nagradzanej na całym świecie aplikacji).

Wyceńmy razem Twój projekt

Skontaktuj się z nami
w sprawie Twojego projektu

Zadzwoń na +48 512 483 112
skorzystaj z formularza lub napisz na: agent@czarnykod.pl

Agent Janek

Software House Czarny Kod

Kwatera główna:
(+48) 512 483 112 Adam Trojańczyk, CEO
Adam Trojańczyk
W sprawie trwających projektów:
(+48) 690 561 365 Maciej Sielecki
Maciej Sielecki
Skrzynka kontaktowa Agenta Janka:

Copyright® Czarny Kod 2019