Meteor partnership

Tworzenie aplikacji czasu rzeczywistego w Node.js

Node.js to zaawansowana platforma, którą wykorzystujemy do tworzenia aplikacji internetowych, charakteryzujących się możliwością stałej rozbudowy.

Node.js

Jak to działa?

Node.js to środowisko, które pozwala budować aplikacje w języku JavaScript, nie tylko po stronie klienta, ale przede wszystkim po stronie serwera. Wykorzystuje do tego "Chrome's V8 JavaScript engine", dzięki czemubudowanie aplikacji jest niesamowicie szybkie. Node.js jest dużo szybszy niż Ruby, Python, czy Perl.

możemy znaleźć wszędzie tam, gdzie potrzeba aplikacji zużywających stosunkowo mało pamięci podręcznej, które jednocześnie działają w oparciu o czas rzeczywisty.

Node.js - dlaczego warto?

Środowisko daje możliwość obsługi tysięcy równoczesnych połączeń przy minimalnym obciążeniu dla pojedynczego procesu. Dodatkowo, używając tego samego języka po stronie serwera i klienta, minimalizujemy ryzyko różnych struktur danych i powstawania błędów. Jako najprostszy przykład można podać funkcję, do sprawdzania poprawności danych w formularzu, która wygląda dokładnie tak samo po stronie klienta i serwera. Dzięki temu unikamy niepotrzebnych problemów.

Mocną stroną tego środowiska jest ogromna społeczność, tworząca wciąż nowe moduły i rozwiązania. Dzięki czemu w szybki sposób można zaadoptować je do projektu, nad którym aktualnie pracujemy. Struktura Node nie wymaga oczywiście ich wprowadzania, aczkolwiek proces ten znacznie redukuje czas, niezbędny do zaprogramowania określonej aplikacji, co ma szczególne znaczenia przy budowaniu MVP.

Wypróbuj już dziś!

Dla aplikacji wykonanych w Node, skalowalność nie jest problemem. Jeśli więc planujesz "przyszłościowo", Node.Js będzie w sam raz dla Ciebie!

Kamil Kazerant

New Business Development, oraz alter ego Agenta Janka w Czarny Kod Software House (software house, który buduje niesamowite aplikacje).

Wyceńmy razem Twój projekt

Skontaktuj się z nami
w sprawie Twojego projektu

Zadzwoń na +48 795 661 935
skorzystaj z formularza lub napisz na: agent@czarnykod.pl

Agent Janek

Software House Czarny Kod

Kwatera główna:
(+48) 512 483 112 Adam Trojańczyk, CEO
Adam Trojańczyk
W sprawie trwających projektów:
(+48) 690 561 365 Maciej Sielecki
Maciej Sielecki
W sprawie nowych projektów:
(+48) 795-661-935 Kamil Mazerant
Kamil Mazerant
Skrzynka kontaktowa Agenta Janka:

Copyright® Czarny Kod 2018