Meteor partnership

Tworzenie nowoczesnych aplikacji w Vue.Js

Vue.js to framework obsługujący język JavaScript.

Za jej stworzenie odpowiedzialny jest Evan You, pracujący wcześniej dla Google nad innym frameworkiem - Angular.js oraz nad projektem MeteorJS dla fundacji Meteor Development Group.

Vue.js

Dlaczego Vue.js jest dla nas ważny?

Vue.js jest frameworkiem dla języka JavaScript, służącym do budowania interfejsów użytkownika. Jest on wykorzystywany głównie do budowania zaawansowanych aplikacji internetowych, jednak dzięki jego elastyczności, z jego pomocą, można wykonać także aplikację mobilną. Dzięki Vue.js odkryliśmy, że tworzenie stron i serwisów WWW może być jeszcze bardziej przyjemne! Przez setki godzin poświęconych na programowanie przekonaliśmy się, że Vue.js idealnie nadaje się do aplikacji każdej wielkości. Nie ma znaczenia, czy wykorzystamy go w wyszukiwarce ofert pracy, w niewielkim serwisie, czy też w zaawansowanym portalu dla agencji nieruchomości.

Warto wspomnieć

Za Vue.js stoi programista, który wcześniej pracował m.in. nad rozwojem naszego ukochanego Meteora oraz samego Google - Evan You. To dzięki jego staraniom, tysiące programistów na całym świecie są w stanie pracować szybciej i wydajniej. Vue.js całkowicie odmieniło proces powstawania aplikacji internetowych. Zresztą, zobaczcie sami - framework na serwisie Github pozytywnie oceniło ponad 100 tysięcy użytkowników!

Kto korzysta z Vue.js?

Framework Vue.js szturmem wdarł się na salony. Zbudowane są w nim strony m.in. WizzAir czy Euronews. Vue.js jest również polecanym frameworkiem front-end przy tworzeniu aplikacji w technologii Laravel.

Adam Trojańczyk

CEO w Czarny Kod Software House (software house, który buduje niesamowite aplikacje).
Pracował dla największych agencji interaktywnych.
Jest także współzałożycielem i CTO w Tap To Speak (wielokrotnie nagradzanej na całym świecie aplikacji).

Wyceńmy razem Twój projekt

Skontaktuj się z nami
w sprawie Twojego projektu

Zadzwoń na +48 512 483 112
skorzystaj z formularza lub napisz na: agent@czarnykod.pl

Agent Janek

Software House Czarny Kod

Kwatera główna:
(+48) 512 483 112 Adam Trojańczyk, CEO
Adam Trojańczyk
W sprawie trwających projektów:
(+48) 690 561 365 Maciej Sielecki
Maciej Sielecki
Skrzynka kontaktowa Agenta Janka:

Copyright® Czarny Kod 2019