Meteor partnership

Strony internetowe, portale, serwisy, www

Oferujemy szereg usług z zakresu produkcji stron www.

Dzięki współpracy z dużymi klientami takimi jak chociażby międzynarodowe korporacje,jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Pomożemy Ci zrealizować Twój projekt w taki sposób, byś osiągnął jak największe korzyści.

Agent Janek

Strona internetowa – dlaczego jest taka ważna?

W dzisiejszych czasach funkcjonowanie bez strony internetowej jest praktycznie niemożliwe. To właśnie Internet stanowi obecnie najlepsze źródło informacji. Wiele osób zapoznaje się z ofertą danego przedsiębiorstwa, siedząc przed ekranem komputera i niejednokrotnie w ten sposób składa również zamówienie, śledzi wszystkie nowości czy ma możliwość zdobycia potrzebnych informacji. Strona internetowa jest więc wizytówką Twojego przedsiębiorstwa, ale jednocześnie także czymś znacznie więcej – to z jej pomocą możesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, skutecznie promować swoje produkty czy usługi i rozwijać firmę.

Odpowiednio zaprojektowana strona internetowa pozwoli Ci sprawić, że przedsiębiorstwo będzie lepiej postrzegane przez klientów, co z kolei znajdzie przełożenie na lepsze prosperowanie firmy. Strony internetowe o wysokiej estetyce stanowią istotny czynnik w budowaniu relacji z klientem. Umożliwiają także obniżenie kosztów reklamy i zawarcie na stronie dowolnej ilości informacji – nie ma żadnych ograniczeń, jak w przypadku tradycyjnych mediów.

Globalny zasięg daje możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców i to na całym świecie, a oferta firmy na stronie dostępna jest przez całą dobę, dzięki czemu klient w każdej chwili może zdecydować się na zakup danego produktu czy skorzystanie z konkretnej usługi.

Strony internetowe a tunele sprzedażowe

Serwisy internetowe dają ogromne pole do promocji i sprzedaży. Mogą posłużyć do tworzenia tunelu sprzedażowego, co pozwala na skuteczne rozwijanie Twojego biznesu i osiągnięcie większych zysków. Wszyscy użytkownicy odwiedzający Twoją stronę trafiają do tunelu sprzedażowego, jednak nie każdy z nich skorzysta z oferty. Konieczne jest więc podjęcie odpowiednich działań, które pozwolą przesunąć internautów do kolejnego poziomu tunelu, a w ostatecznym rozrachunku sprawią, że skorzystają oni z oferty.

Osiągnięcie celu

Osiągnięciu tego celu służy dobór odpowiednich środków i metod, które pozwolą przyciągnąć uwagę zainteresowanych, a następnie skłonić ich do zakupu danego produktu czy skorzystania z usługi. Pomagamy stworzyć strony, które będą przyciągać klientów, zaoferują im wartościowe treści połączone z estetycznym układem wizualnym i zachęcą ich do dalszego kontaktu z Twoją firmą.

Automatyzacja procesów

Strona internetowa to także sposób na automatyzację procesów, co z kolei pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. W przypadku strony internetowej automatyzacja może polegać na generowaniu treści dopasowanych do zainteresowań klientów, mailingu do klientów, przyznawania kuponów rabatowych, a także przypisywania klientów do grup cenowych.

Wyceń swój projekt

Obsługa klienta

W każdej firmie konieczne jest także zapewnienie skutecznej obsługi klienta. Również tę kwestię można w dużej mierze zautomatyzować, by znacznie zaoszczędzić czas i usprawnić działanie przedsiębiorstwa. Automatyzacja procesów to jednak znacznie więcej – to także księgowanie wpłat, przypomnienia o konieczności dokonania płatności czy obsługa reklamacji, a także szereg działań związanych z logistyką.

Serwisy internetowe- jakie niosą korzyści?

Ważnym aspektem funkcjonowania przedsiębiorstwa są także serwisy internetowe. To właśnie one pozwolą jeszcze bardziej zwiększyć sprzedaż i zmaksymalizować zyski. Serwisy to pakiet korzyści, w tym istotny element kampanii marketingowej. Umożliwiają także lepszą komunikację z otoczeniem i dotarcie do jeszcze większego grona klientów. Usprawniają funkcjonowanie, a ponadto sprawiają, że dana firma staje się bardziej konkurencyjna. Dzięki aplikacjom można poprawić jakość obsługi, a tym samym zapewnić wzrost satysfakcji klientów.

To także sposób na usprawnienie procesu składania czy realizacji zamówień, lepsze działanie procesu komunikacji i możliwość natychmiastowej reakcji na daną sytuację. Serwisy gwarantują oszczędność czasu i pieniędzy i obniżają koszty operacyjnych. Co jednak najważniejsze – zastosowań aplikacji jest tyle, ile potrzeb przedsiębiorców. Oznacza to, że możemy stworzyć serwis dostosowany konkretnie do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Adam Trojańczyk

CEO w Czarny Kod Software House (software house, który buduje niesamowite aplikacje).
Pracował dla największych agencji interaktywnych.
Jest także współzałożycielem i CTO w Tap To Speak (wielokrotnie nagradzanej na całym świecie aplikacji).

Wyceńmy razem Twój projekt

Skontaktuj się z nami
w sprawie Twojego projektu

Zadzwoń na +48 512 483 112
skorzystaj z formularza lub napisz na: agent@czarnykod.pl

Agent Janek

Software House Czarny Kod

Kwatera główna:
(+48) 512 483 112 Adam Trojańczyk, CEO
Adam Trojańczyk
W sprawie trwających projektów:
(+48) 690 561 365 Maciej Sielecki
Maciej Sielecki
Skrzynka kontaktowa Agenta Janka:

Copyright® Czarny Kod 2019